Meet the awesome team behind Acme Marketing.

Leah Robinson

VAHAP ÖZKUL

Dan D. Connor

Thomas J. Turner


Gayrimenkul alanında kişisel yeteneklerimi geliştirmek için öncelikle gayrimenkul piyasası içindeki doğru ve yanlışları gözlemledim, yaşadığım tecrübeleri, insanların yaşadıkları olumsuz örnekleri, bu sektörün imajına yönelik sorunları analiz etmeye çalıştım ve nihayetinde birtakım ilkeler belirledim. Ardından, bireysel olarak eksik olduğum hususları listeledim ve kendimi geliştirmek için sektörde yeterli, tanınmış, kurumsal vizyona sahip ve marka olmuş kişilerden ve kurumlardan eğitimler almaya başladım. Aldığım eğitimler ve sertifikalar sırasıyla; Halk Eğitim Merkezi Temel Emlak Danışmanlığı, COLDWELL BANKER Gayrimenkul Temel Eğitimi-Blue Start 2019, Gayrimenkul Satışında Maksimum Verimliliğe Ulaşma Eğitimi (AMP)’dir. 2018 yılında, kısa bir süreliğine RE/MAX’ta danışmanlık yaptım. Ardından 2019 yılında, kurumsal bir kimlik ve profesyonel bir kadroya sahip olan Kuşadası’ndaki COLDWELL BANKER (CB) Ada Gayrimenkul Ofisi’nde danışmanlık yaptım ve oldukça faydalı eğitimler aldım. Bu arada, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafında yapılan Seviye-5 Sorumlu Emlak Danışmanlığı Sınavı’nda başarılı oldum “Mesleki Yeterlilik Kimlik Kartı” sahibi oldum.

Thomas started out as a freelance content writer and quickly moved into full-time content production for one of America’s biggest homeware brands. As Acme’s first full-time employee, he’s developed and perfected the content strategy from the ground up.

Dan is an experienced social media manager, and his skills span everything from video production to creating PPC campaigns. Dan has deep understanding of the tools and strategies needed to get your content in front of the right people on social networks.

Contact the Team

Login

Register

terms & conditions